O bylinné masáži -poporodní

POZOR TATO MASÁŽ NENÍ VHODNÁ PRO MAMINKY PO CÍSAŘSKÉM ŘEZU.

Jde o spojení olejové a bylinné masáže, kde olejová masáž uvolní namožené svalstvo a horké bylinky uleví od bolesti a únavy. Masáž pomáhá k celkové regeneraci těla. V dnešní uspěchané době je organismus zatížen překyselením a nedostatkem minerálních látek. A právě masáž bylinnými měšci napomáhá ozdravení těla. Jejím působením se startuje znovu činnost orgánů a vylučují se z těla toxické látky.
Masáž bylinnými měšci je relaxační, uvolňující, prohřívající a detoxikační. Pečetě ze směsi pečlivě vybraných bylin, které jsou nahřívány v páře, uvolňují léčivé látky, které jsou poté za pomoci masáže vstřebávány do organismu. thajská bylinná masáž ve které jsou používány pláťené váčky naplňené směsí trav a aroma látkami, podle 6 století starých receptur. V parní lázni nahřátými vaky je promasírováno TLAKOVĚ A SILOU ,celé vaše tělo ze zadu. Vaky jsou vakuované tudíž síla bylin je zachována. 

Účinky masáže:

  • uvolnění namoženého svalstva,
  • regenerace těla po porodu,
  • vyrovnání se s tělesnou i psychickou zátěží.
  • má proti stresový účinek
  • dodává pocit pozitivního nabytí mysli

Složení: kořen kurkumy dlouhé, zázvor kasumunar, kůra kafrové limetky, citronová tráva, mořská sůl, listy tamarindu indického, listy akácie, bornejský kafr, kafr. Tyto bylinné sáčky jsou vhodné i pro alergiky.

200 g