KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK RESERVIO

BUDETE PŘESMĚROVÁNÍ NA ON-LINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

CHTĚLA BY JSTE MASÁŽ JEŠTĚ DNES? PROSÍM VOLEJTE

777 704 000


Milé maminky, máte dárkový poukaz? Prosím podívejte se tady on line na volné termínky a pošlete sms o který máte zájem. Já vám do pár hodin rezervaci potvrdím.  Nebudete se moci rezervovat on-line, protože, rezervace jsou již vázány na on line platbu, při jejím vytvoření.

Důležité uúozornění !!! Pokud rezervaci zrušíte méně jak 48 hodin, před jejím konáním, bohužel to bude bez nároků vrácení platby. Můžete místo sebe poslat maminku, sestru, kamarádku. ( muže nemasíruji ) Ráda nabídnu aroma relaxační masáž. Pokud zrušíte svou rezervaci déle než 48 hodin, bude Vám automaticky vrácena platba na účet.PROSÍM MAMINKY, ABY JSTE PŘIŠLY V PŘESNÝ ČAS OBJEDNÁNÍ MASÁŽE, NE DŘÍVE. Např. máte rezervaci na 11.00 přijdete v tento čas, odcházíte v 12.30 . PARKOVAT MŮŽETE U BRÁNY VJEZDU, UVIDÍTE TAM AUDI JE MOJE. PŘI PLATBĚ KARTOU BENEFIT PROSÍM VYTVOŘTE OBJEDNÁVKU. U BRANKY RODINNÉHO MERUNKOVÉHO DOMU, prosím zvonek je u branky. MÁTE DÁRKOVÝ POUKAZ A NEVIDÍTE VOLNÝ TERMÍN? PROSÍM ZAVOLEJTE SI O TERMÍN MÁTE PŘEDNOST.

Iveta Szlaur - majitelka studia

Milé maminky, dovolte mi napsat pár slov o sobě. Je mi 48 let. Vidět mě můžete při práci na stránkách u videí. Jako masérka pracuji od roku 2015 měla jsem masérnu na klasické a jiné masáže v Ostravě centru. Od roku 2017 až doposud a doufám až do důchodu, se věnuji péči o těhotné ženy. Svou práci miluji, což určitě poznáte z každého hmatu, na vašem těle. Myslím si, že tuto masáž, by měla povinně zažít, každá maminka. Aby zažila s děťátkem, krásné chvíle v tomto náročného období. Budu se na vás moc těšit.