KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK RESERVIO

BUDETE PŘESMĚROVÁNÍ NA ON-LINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

Přijala jsem kvalifikovanou a zkušenou kolegyni Veroniku, na výpomoc pracuje převážně úterý a čtvrtek. Proto se i uvolnilo více rezervací, pokud budete chtít masáž ještě dnes zkuste zavolat na číslo 777 704 000

DŮLEŽITÉ INFORMACE - MĚLA JSEM VÁŽNÝ ÚRAZ NA KOLE, VYPADÁ TO NA DOST DLOUHO, NEBUDU MOCI PRACOVAT, ANI NEVÍTE JAK MĚ TO MRZÍ, NEJVÍC SMUTNÁ JSEM. PROSÍM VÁS POKUD MÁTE DÁRKOVÉ POUKAZY, ABY JSTE VYUŽILY CO NEJDŘÍVE, PROTOŽE KOLEGYNĚ VERONIKA, PŘERUŠUJE SPOLUPRÁCI OD KVĚTNA. SAMOZŘEJMĚ POKUD NESTIHNETE VYUŽÍT A NEBUDE JINÁ MOŽNOST, PENÍZKY VRÁTÍM. OBÁM SE, ŽE STUDIO NEBUDE NĚJAKOU DOBU FUNGOVAT, JAK BY MĚLO, OMLOUVÁM SE MAMINKY PŘEDEM : -(PROSÍM MAMINKY, ABY JSTE PŘIŠLY V PŘESNÝ ČAS OBJEDNÁNÍ MASÁŽE, NE DŘÍVE. Např. máte rezervaci na 11.00 přijdete v tento čas, odcházíte v 12.30 . PARKOVAT MŮŽETE U BRÁNY VJEZDU, UVIDÍTE TAM AUDI JE MOJE. PŘI PLATBĚ KARTOU BENEFIT PROSÍM VYTVOŘTE OBJEDNÁVKU. U BRANKY RODINNÉHO MERUNKOVÉHO DOMU, prosím zvonek je u branky. MÁTE DÁRKOVÝ POUKAZ A NEVIDÍTE VOLNÝ TERMÍN? PROSÍM ZAVOLEJTE SI O TERMÍN MÁTE PŘEDNOST.

Iveta Szlaur - majitelka studia

Milé maminky, dovolte mi napsat pár slov o sobě. Je mi 48 let. Vidět mě můžete při práci na stránkách u videí. Jako masérka pracuji od roku 2015 měla jsem masérnu na klasické a jiné masáže v Ostravě centru. Od roku 2017 až doposud a doufám až do důchodu, se věnuji péči o těhotné ženy. Svou práci miluji, což určitě poznáte z každého hmatu, na vašem těle. Myslím si, že tuto masáž, by měla povinně zažít, každá maminka. Aby zažila s děťátkem, krásné chvíle v tomto náročného období. Pracuji v pondělky, středy a pátky. Se svou kolegyní Verčou se budeme na Vás moc těšit. 

Veronika LYČKOVÁ Dis.

Jsem maminou, průvodkyně jógy a masérkou. Vše co dělám, dělám srdcem i duší. Masíruji od roku 2016 a jako masérka, jsem pracovala na řeckém ostrově Karpathos 6 let. V těhotenství jsem sama prožila těhotenskou masáž ve studiu Těhulka a hned jsem věděla, že tohle je směr, kterým se chci vydat. Momentálně spolupracuji se studiem Těhulka a provozuji svou vlastní masérnu - Masáže v srdci Klimkovic.